Mini wytaczak MTR VHM do INOX i stali - mikronóż tokarski standardowy do otworów wewnętrznych
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Kortools. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Kod produktu: 677B-679A1
Opis
Mini wytaczak MTR z węglika spiekanego VHM z powłoką - standardowa geometria do INOX i stali. Powłoka czarna utwardzana, dobry stosunek cena/trwałość. Najszerszy zakres wymiarów w gamie MTR.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | węglik spiekany VHM, powłoka czarna utwardzana |
| Wariantów | 33 |
| Średnica ostrza | 1 - 8 mm |
| Promień R | 0,05 - 0,4 mm |
| Długość roboczej L | 3 - 30 mm |
| Materiały | INOX, stal, żeliwo, brąz |
| Chłodzenie | zewnętrzne (standard) |
| Tolerancja wymiarowa | ±0,01 mm |
Zastosowanie
wytaczanie wewnętrzne otworów w INOX, stali konstrukcyjnej, żeliwie, brązie - operacje uniwersalne.
Sprawdza się w obróbce wewnętrznej małych otworów (od fi 1-3 mm zależnie od wariantu) na tokarkach CNC, automatach tokarskich oraz tokarkach uniwersalnych.
Jak dobrać
Wybierz wariant zgodnie z średnicą otworu i wymaganymi parametrami (promień R, długość L, średnica chwytu D). Sprawdź pełną listę wariantów w tabeli wyboru opcji powyżej.
FAQ
Czy potrzebna specjalna oprawka?
Tak - chwyt cylindryczny pod oprawkę ER lub specjalną tulejkę redukcyjną do tokarek. Wymiary chwytu różne dla każdego wariantu.
Czy nadaje się do aluminium?
Sprawdź wariant - większość ma powłokę czarną która może przyklejać Al. Do aluminium polecane MTR-NF (bez powłoki) lub MIR-DLC (z DLC).