Mini wytaczak MTR VHM do aluminium, miedzi, tworzyw - mikronóż tokarski bez powłoki do non-ferrous
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Kortools. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Kod produktu: 0E17-260C3
Opis
Mini wytaczak MTR VHM bez powłoki - dedykowany do non-ferrous: aluminium, miedź, mosiądz, brąz, tworzywa sztuczne (PEEK, POM, PA, akryl). Brak powłoki TiAlN/TiSiN eliminuje przyklejanie się aluminium do ostrza.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | węglik spiekany VHM bez powłoki |
| Wariantów | 12 |
| Średnica ostrza | 1,0 - 8,0 mm |
| Średnica chwytu | 3 / 4 / 6 / 8 mm |
| Długość roboczej L | 4 - 30 mm |
| Materiały | Al, Cu, Ms, Br, PEEK, POM, PA, akryl |
| Chłodzenie | zewnętrzne |
| Chłodzenie | zewnętrzne (standard) |
| Tolerancja wymiarowa | ±0,01 mm |
Zastosowanie
wytaczanie wewnętrzne otworów w aluminium, miedzi, mosiądzu, tworzywach sztucznych - bez przyklejania.
Sprawdza się w obróbce wewnętrznej małych otworów (od fi 1-3 mm zależnie od wariantu) na tokarkach CNC, automatach tokarskich oraz tokarkach uniwersalnych.
Jak dobrać
Wybierz wariant zgodnie z średnicą otworu i wymaganymi parametrami (promień R, długość L, średnica chwytu D). Sprawdź pełną listę wariantów w tabeli wyboru opcji powyżej.
FAQ
Czy potrzebna specjalna oprawka?
Tak - chwyt cylindryczny pod oprawkę ER lub specjalną tulejkę redukcyjną do tokarek. Wymiary chwytu różne dla każdego wariantu.
Czy nadaje się do aluminium?
Sprawdź wariant - większość ma powłokę czarną która może przyklejać Al. Do aluminium polecane MTR-NF (bez powłoki) lub MIR-DLC (z DLC).