Mini wytaczak grzbietowy MXR / SBXR VHM - mikronóż tokarski do rowków bocznych w małych otworach
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Kortools. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Kod produktu: 5AFA-556CA
Opis
Mini wytaczak grzbietowy MXR / SBXR z węglika spiekanego VHM - mikronóż tokarski do rowków bocznych w wewnętrznych ścianach małych otworów oraz wykonywania podtoczeń od strony ścianki. Konstrukcja anty-wibracyjna (SBXR) zwiększa stabilność narzędzia przy długim wysięgu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | węglik spiekany VHM |
| Typy | MXR (standardowy), SBXR (antywibracyjny) |
| Wariantów | 21 |
| Średnica ostrza | 2,5 - 6,0 mm |
| Średnica chwytu | 3 / 4 / 5 / 6 mm |
| Długość roboczej L | 10 - 22 mm |
| Chłodzenie | zewnętrzne |
| Chłodzenie | zewnętrzne (standard) |
| Tolerancja wymiarowa | ±0,01 mm |
Zastosowanie
rowki boczne wewnętrzne, podtoczenia od ścianki otworu, profilowanie wewnętrznych pierścieni.
Sprawdza się w obróbce wewnętrznej małych otworów (od fi 1-3 mm zależnie od wariantu) na tokarkach CNC, automatach tokarskich oraz tokarkach uniwersalnych.
Jak dobrać
Wybierz wariant zgodnie z średnicą otworu i wymaganymi parametrami (promień R, długość L, średnica chwytu D). Sprawdź pełną listę wariantów w tabeli wyboru opcji powyżej.
FAQ
Czy potrzebna specjalna oprawka?
Tak - chwyt cylindryczny pod oprawkę ER lub specjalną tulejkę redukcyjną do tokarek. Wymiary chwytu różne dla każdego wariantu.
Czy nadaje się do aluminium?
Sprawdź wariant - większość ma powłokę czarną która może przyklejać Al. Do aluminium polecane MTR-NF (bez powłoki) lub MIR-DLC (z DLC).