Mini wytaczak gwintujący MIR-A VHM nano-blue - mikronóż do gwintów M w INOX i stalach hartowanych
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Kortools. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Kod produktu: 67C6-165F5
Opis
Mini wytaczak gwintujący MIR-A z powłoką nano-blue (高硬, premium) - do gwintów M w INOX i stalach hartowanych do 55 HRC. Premium powłoka nano-blue oferuje 2-3x dłuższą trwałość niż standardowa czarna.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | węglik spiekany VHM, powłoka nano-blue |
| Profil gwintu | M metryczny 60° |
| Wariantów | 11 |
| Średnica ostrza | 3 - 6 mm |
| Skok | 0,5 - 2,0 mm |
| Materiały | INOX, stale hartowane do 55 HRC |
| Chłodzenie | zewnętrzne (standard) |
| Tolerancja wymiarowa | ±0,01 mm |
Zastosowanie
gwinty wewnętrzne M w INOX, stalach hartowanych, materiałach trudnoskrawalnych.
Sprawdza się w obróbce wewnętrznej małych otworów (od fi 1-3 mm zależnie od wariantu) na tokarkach CNC, automatach tokarskich oraz tokarkach uniwersalnych.
Jak dobrać
Wybierz wariant zgodnie z średnicą otworu i wymaganymi parametrami (promień R, długość L, średnica chwytu D). Sprawdź pełną listę wariantów w tabeli wyboru opcji powyżej.
FAQ
Czy potrzebna specjalna oprawka?
Tak - chwyt cylindryczny pod oprawkę ER lub specjalną tulejkę redukcyjną do tokarek. Wymiary chwytu różne dla każdego wariantu.
Czy nadaje się do aluminium?
Sprawdź wariant - większość ma powłokę czarną która może przyklejać Al. Do aluminium polecane MTR-NF (bez powłoki) lub MIR-DLC (z DLC).